WEBOHOLICY

WEBOHOLICY

OD TANIEJ STRONY DO STRONY Z PASJĄ.

JEŻELI BĘDZIESZ DZIAŁAŁ WYTRWALE I Z PASJĄ REALIZOWAŁ SWÓJ POTENCJAŁ, JEŻELI UCZCIWOŚĆ STANIE SIĘ WYZNACZNIKIEM TWOJEJ MARKI, SUKCES PRZYJDZIE DO CIEBIE SAM, STAJĄC SIĘ NAGRODĄ ZA WYSIŁEK I MOTYWACJĄ DO DALSZEGO UWALNIANIA POTENCJAŁU


Historia Weboholików zaczyna się od Doradztwa Ecommerce. Wyposażeni w pasję i doświadczenie, od lat oferujemy klientom kompleksowe usługi oparte na audytach stron internetowych, doradztwie interaktywnym oraz wdrażaniu optymalnych rozwiązań www. Nasze usługi szybko wyłoniły nową potrzebę: realizowanie dedykowanych stron i witryn internetowych. Postanowiliśmy powiększyć nasz zespół i robić strony oparte na faktycznych potrzebach biznesowych, wzbogacając je o aktualne trendy rynkowe i nasze doświadczenie. W końcu kto wie o stronach tyle, co my?

Świadomi potencjału, jaki posiada nasz zespół założyliśmy Tanią Stronę. Przez 16 lat, w ramach naszych usług zrealizowaliśmy ponad 40 większych i mniejszych projektów, dedykowanych dla firm i instytucji. Wystarczy spojrzeć na nasze portfolio aby upewnić się, że jesteśmy solą w oku konkurencji. Oferujemy kompleksowe działania i stawiamy różnorodne strony za bezcen. Mijały lata, a my realizowaliśmy coraz ciekawsze zlecenia, nie tracąc nic ze swoich początkowych aspiracji, realizowaliśmy pełny potencjał możliwości, ku zadowolenia naszych Klientów.

Ci szybko docenili nasze usługi, jednak kilku z nich, których możemy określić “Grubymi Rybami” zasugerowało nam zmianę brandu. W końcu dobra usługa nie może być tania, jak poddawała nasza dotychczasowa nazwa. Wzięliśmy rady pod uwagę i postawiliśmy na zmianę. Nowy brand poprzedziła burza mózgów. W pełnym składzie, na tablicy wpisywaliśmy nasze pomysły. RemBrand? Nowy Format? Webska Strona? Inspiracje padały zewsząd, by w końcu Tania Strona przeszła w Weboholików. Można powiedzieć, że tworzenie stron weszło nam w nawyk! Zespół stoi jak stał, z pasją i doświadczeniem realizując wspaniałe projekty. Nadal jesteśmy solą w oku konkurencji stawiając strony za bezcen, jednak tym razem markuje nas co innego – pasja z jaką działamy.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną ofertą usług. Jesteśmy tu dla Was, uzbrojeni w doświadczenie, pełni zapału, w gronie specjalistów ecommerce, by zrobić dla Ciebie stronę na miarę indywidualnych oczekiwań i potrzeb!


No Comments

Post a Comment